rejestracja domen rejestracja domeny rejestracja

 

 Dodaj do ulubionych  Ustaw jako startową

Domenyonline.pl - Rejestracja domen internetowych .pl i .eu

 

 ZALOGUJ

 Napisz do nas

 

Informacje ogólne

Właścicielem marki domenyonline.pl jest firma o12.pl sp. z o.o., jedna z wiodących polskich firm działających w branży internetowej. Obsługujemy aktualnie kilkanaście tysięcy klientów w Polsce i za granicą. Z naszych usług korzystają organizacje państwowe, instytucje, duże, średnie i małe przedsiębiorstwa oraz oczywiście - osoby prywatne. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług, które codziennie doceniają nasi klienci.

 

Pewność

domenyonline.pl to przede wszystkim nowoczesny serwis rejestracji domen internetowych, zarówno domen z grupy NASK (w tym domeny krajowej .pl, domen funkcjonalnych oraz domen regionalnych) jak i domeny europejskiej .eu. Cały proces rejestracji domeny, począwszy od wyszukania domeny, poprzez rejestrację abonenta a skończywszy na złożeniu zamówienia jest całkowicie zautomatyzowany. Użytkownik składający zamówienie na domenę typu .pl, otrzymując potwierdzenie przyjęcia przez nas tego zamówienia, ma pewność, że stanie się właścicielem tej domeny (po opłaceniu jej w terminie). Domeny .pl są rezerwowane w czasie rzeczywistym w NASK, dzięki czemu nikt inny nie będzie już mógł takiej domeny zamówić dla siebie.

Bezpieczeństwo

Firma o12.pl, właściciel domenyonline.pl, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych. Działamy zgodnie z wymogami Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. Posiadamy własną Politykę Prywatności oraz Politykę Bezpieczeństwa. Dzięki temu nasi użytkownicy mogą być spokojni, że żadne informacje, które zostaną nam powierzone, nigdy nie zostaną przekazane nieuprawnionym podmiotom.

© domenyonline.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej: Polityka wykorzystywania cookie.
domenyonline.pl Logowanie do systemu