rejestracja domen rejestracja domeny rejestracja

 

 Dodaj do ulubionych  Ustaw jako startową

Domenyonline.pl - Rejestracja domen internetowych .pl i .eu

 

 ZALOGUJ

 Napisz do nas

 
Bezpłatne konto WWW  

Do każdej zakupionej w naszej firmie domeny mogą Państwo uzyskać bezpłatnie miejsce na umieszczenie strony WWW oraz 1 skrzynkę e-mail. Do każdej domeny oferujemy 10 MB przestrzeni dyskowej oraz limit 1 GB transferu w miesiącu (12 GB rocznie). Dzięki temu, już po zakupieniu samej domeny, będą Państwo mogli umieścić w Internecie swoją stronę WWW oraz przekazać kontrahentom i znajomym swój prestiżowy adres e-mail.

Jak skorzystać z tej promocji?

 
Tanie domeny europejskie .eu  
 

Od kilku lat Polska jest członkiem Unii Europejskiej - a od kwietnia 2006r. każdy z nas może stać się posiadaczem dowolnej, wymarzonej domeny z rozszerzeniem najwyższego stopnia - .eu. Tylko w domenyonline.pl i tylko w czasie trwania promocji - koszt rejestracji nowej domeny .eu wynosi tylko
22 zł + VAT.


 
Niskie ceny domen .pl  
 

Własna domena internetowa to nie tylko powód do zadowolenia i moda. To także unikalny adres w globalnej sieci, jaką jest Internet. Dzięki dobrze dobranej domenie, oferta firm staje się bardziej dostępna dla klientów, a nasi znajomi mogą łatwiej trafić na naszą stronę WWW czy zapamiętać nasz adres poczty elektronicznej. Tylko w domenyonline.pl - rewelacyjne ceny rejestracji polskich domen internetowych z grupy domen NASK. Zdobądź klucze do własnego M2 w Internecie :) I to już od 11 zł netto za cały rok abonamentu!


 
© domenyonline.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej: Polityka wykorzystywania cookie.
domenyonline.pl Logowanie do systemu