rejestracja domen rejestracja domeny rejestracja

 

 Dodaj do ulubionych  Ustaw jako startową

Domenyonline.pl - Rejestracja domen internetowych .pl i .eu

 

 ZALOGUJ

 Napisz do nas

 

 

 

Transfer domeny - co to jest?

 

Transfer domeny to zmiana firmy, w której utrzymują/opłacają Państwo swoją domenę. Dzięki konkurencji między poszczególnymi rejestratorami domen, klient może swobodnie wybrać, w jakiej firmie opłaci swoją domenę w kolejnym roku jej użytkowania.

 

Ile kosztuje transfer domeny do domenyonline.pl?

 

Transfer domeny .pl jest całkowicie bezpłatny! Bez względu na to, kiedy kończy się ważność Państwa domeny, transferując ją do domenyonline.pl nie zapłacą Państwo nic! Pierwsza opłata jaka pojawi się w przypadku Państwa domeny zostanie naliczona 30 dni przed faktycznym czasem wygaśnięcia tej domeny, oczywiście o ile zdecydują się Państwo na przedłużenie ważności swojej domeny.
Transfer domen globalnych i europejskich jest płatny a opłata pokrywa jednocześnie koszt odnowienia usługi na 12 miesięcy.

 

Jak przetransferować domenę z innej firmy do domenyonline.pl?

 

Procedura transferu domeny od innego rejestratora do domenyonline.pl jest następujący:

 

1) należy od obecnego rejestratora domeny uzyskać następujące kody domeny: authinfo domeny oraz authinfo kontaktu domeny

 

2) jeżeli domena zarejestrowana jest na osobę prywatną, należy przesłać do nas pozyskane w/w kody domeny oraz następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, dokładny adres z kodem pocztowym, nr telefonu kontaktowego, e-mail kontaktowy na adres

 

3) jeżeli domena zarejestrowana jest na firmę lub instytucję, należy przesłać do nas pozyskane w/w kody domeny oraz następujące dane: nazwę firmy, imię i nazwisko reprezentanta, NIP, REGON, dokładny adres z kodem pocztowym, nr telefonu kontaktowego, e-mail kontaktowy na adres

 

Po otrzymaniu przez nas wiadomości od Państwa zawierającej kody authinfo domeny i authinfo kontaktu domeny, oraz wniesieniu opłaty w przypadku domen, dla których jest wymagana, wygenerujemy specjalną wiadomość transferową, którą otrzymają Państwo od nas e-mailem na adres jaki podali Państwo przy składaniu zamówienia na domenę. Po otrzymaniu tej wiadomości, wystarczy kliknąć na link jaki w tej wiadomości będzie umieszczony i w tym momencie zatwierdzą Państwo transfer swojej domeny z innej firmy do nas.

 

Mam dodatkowe pytania - komu je zadać?

 

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie transferu domeny od innego rejestratora do domenyonline.pl - zapraszamy do zadawania ich e-mailem: lub telefonicznie (szczegóły w dziale Kontakt).

 

© domenyonline.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej: Polityka wykorzystywania cookie.
domenyonline.pl Logowanie do systemu